Marijampolės AVPK policijos pareigūnų prevencinė paskaita mokiniams
2013-05-10


Marijampolės savivaldybės pradinukai minėjo Europos dieną
2013-05-09

         Trečius metus savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokiniai, minėdami Europos dieną, dalyvavo anglų kalbos konkurse, kuris vyko Marijampolės Degučių mokykloje-darželyje.


Akcija „Skarelė Mamai“
2013-05-03

         Mūsų mokyklos-darželio „Meškiukų“ ir „Kodėlčiukų“ grupių mažieji ugdytiniai dalyvavo akcijoje „Skarelė Mamai“, kurią inicijavo Kauno menų darželis „Etiudas“ ir savo Mamytes nudžiugino originaliomis dovanėlėmis.


„Ištiesk pagalbos ranką“
Balandžio 25 d. mokyklos-darželio pradinukai buvo pakviesti į renginį „Ištiesk pagalbos ranką“, kurį organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lina Stagniūnienė, kuriai talkino vaikų slaugytoja Rūta Miliuvienė.


Renginys „Vaikyste, nusijuok!“
         Balandžio mėn. 24 d. „Pelėdžiukų“ grupėje vyko renginys „Vaikyste, nusijuok!“. Šio renginio metu vaikai atskleidė savo pomėgius.


„Sveiki gyvi, sveteliai“
2013-04-23

         Dainavimo studijos "Pumpurėliai" dalyviai, vadovaujami meninio ugdymo vadovės Juditos Taurienės, dalyvavo savivaldybės švietimo įstaigų lietuvių liaudies dainos festivalyje „Sveiki gyvi, sveteliai“.


Jurginių mugė
2013-04-23

         Balandžio 23 d. dalyvavome Jurginių mugėje, kurią organizavo Mokolų mokykla-darželis. „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai visus šventės dalyvius linksmino su savo nuotaikingu pasirodymu, „Linelio“ grupės ugdytiniai ir 3 klasės mokiniai su juos ugdančiomis pedagogėmis surengė savo rankdarbių parodą.


Šachmatų turnyras „Suvalkijos pavasaris 2013“
         Balandžio 20 d. vaikų šachmatų turnyras „Suvalkijos pavasaris 2013“ sukvietė jaunuosius šachmatininkus iš visos Lietuvos į Vilkaviškį.


2013-04-10
KONTAKTAI
Rasos g. 21, 68187 Marijampolė
Tel. (8 343) 72445
El. p. l.darzelis.rasa@gmail.com

Žemėlapis
skelbimai
Socialinė reklama. Vaikų globa.

------------------------


Marijampolė - Lietuvos kultūros sostinė 2018
​​

------------------------------------------------Prevencinė socialinio ir emocinio ugdymo LIONS QUEST programa 'Laikas kartu' vykdoma priešmokyklinio ugdymo grupėse 'Linelis' ir 'Bitutės'

------------------------Kviečia prisidėti prie visuomenės gerovės​
​​Išsamiau: http://veikliumamuklubas.weebly.com/

KUO PATRAUKLI MŪSŲ ĮSTAIGA UGDYMO(SI) PASIEKIMAI

Sveikiname
PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖS „BITUTĖS“ KOMANDĄ – UGDYTINIUS: JOKŪBĄ KARVELĮ, DOMANTĄ VAŠKEVIČIŲ, MANTĄ JURGAITĮ, KASPARĄ RIKLICKĄ IR JŲ TĖVELIUS: MINDAUGĄ KARVELĮ, GINTARĄ VAŠKEVIČIŲ, EDMUNDĄ JURGAITĮ IR GENOVAITĘ RIKLICKIENĘ ŽAIDYNĖSE „SPORTAS KIEKVIENAM - 2018“ LAIMĖJUS I – ĄJĄ VIETĄ

------------------------

Dėkojame
„Net visai mažas geras poelgis yra kaip į vandenį įmestas akmenukas - jis sukelia ratilus ir gerumo ima rastis daugiau“.
(Scott Adams)

------------------------

Rūtai Baranovai VŠĮ „Sveikatai palankus“ konkurse laimėjusiai mūsų įstaigos ugdytiniams - 60 Ramintos Bogušienės knygelių „Brokoliukas“
------------------------

Dalyvavusiems akcijoje „Maistas – beglobiams gyvūnams“

------------------------

Naudingos nuorodos
http://www.smm.lt
http://www.marijampole.lt
http://www.upc.smm.lt
http://www.ikimokyklinis.lt
http://www.ziburelis.lt
http://www.pvc.lt
http://www.gelbvaik.lt
http://www.sppc.lt
http://www.bernardinai.lt
http://www.marijampolesvsb.lt
2% IR KITA PARAMA
Plačiau
Projektai

Pedagogės Jurgita Arlauskaitė, Jurgita Dockevičienė bei Neringa Ulevičienė, Lijana Juočienė dalyvauja tarptautiniuose eTwinning projektuose.
2017 m. dalyvavimo projekte sertifikatas
Dalyvavimo projekte sertifikatas.
Dalyvavimo projekte sertifikatas.
Dalyvavimo projekte sertifikatas.
Dalyvavimo projekte sertifikatas.
2018 m. dalyvavimo projekte sertifikatas Dalyvavimo projekte sertifikatas.
Dalyvavimo projekte sertifikatas.
Dalyvavimo projekte sertifikatas.
Dalyvavimo projekte sertifikatas.

------------------------Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Birutė Dičiūnienė ir grupės „Bitutės“ ugdytiniai projekto „Sveikatiada“ ambasadoriai mūsų lopšelyje-darželyje

------------------------Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS“ 2019 m. vasario 7 d. startuoja mūsų įstaigoje. Žiemos sporto šventė 'Sportui šaltis nebaisus, kviečiame pajudėt visus'. Tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą ir pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis. Projekto vykdytojai: Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA)

------------------------


Respublikinis projektas „Futboliukas“. Tai humanitarinis, nepolitinis ir nekomercinis projektas, kurį įgyvendina Lietuvos futbolo federacija,bendradarbiaudama su švietimo ir ugdymo įstaigomis, skirtas populiarinti uždarų patalpų futbolą.

------------------------

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro vykdomo projekto „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas“ seksualinės prievartos prevencijos programa „Saugok ir gerbk mane“
Tyrimai
* 2017-2018 m.m. įstaigos veiklos kokybės įsivertinimas
* Šeimos ir lopšelio-darželio svarba bendradarbiavimo procese.
Platuminis (visuminis) 2016-2017 m. įsivertinimas
Informacija
  • Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas
  • Sprendimas dėl Marijampolės Degučių mokyklos-darželio vidaus struktūros pertvarkymo, pavadinimo pakeitimo ir nuostatų patvirtinimo