Menu Close

AKCIJA „MAISTAS – BEGLOBIAMS“

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Birutė Dičiūnienė vėl tradiciškai subūrė lopšelio-darželio bendruomenę – nelikti abejingais ir paaukoti maisto beglobiams augintiniams.

„Įsižiūrėk į savo šuns akis – ar apsivers liežuvis pasakyti, kad šie padarai neturi sielos?“ . (Victor Hugo)

Jau tradicine tampančia akcija norime pabrėžti, kad rūpintis gyvūnu įsipareigojame ne vieneriems metams. Dažnai atsitinka, kad šiuo kalėdiniu laikotarpiu gyvūnai yra dovanojami. Žmogus neįvertina visų galimybių jį auginti, auklėti bei maitinti. Todėl labai svarbu gerai apsvarstyti savo ketinimą dovanoti tokią dovaną, nes augintinis šeimoje gyvens ne vienus, o mažiausiai dešimt metų. O kur dar prisidės kasdieninis rūpestis bei jo priežiūra. Tad nuo mažų dienų vaikučius mokome mylėti gyvūnus bei prisiimti visas atsakomybes ir labai gerai apsvarstyti, ar jie pasiruošę turėti augintinį savo namuose.

                      Dar vienas tikslas, kad šios akcijos surinktas maistas, paklotėliai, žaisliukai, guoliukai, dubenėliai ir kt. keliauja į Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociaciją (MGMA), kuri rūpinasi pamestais, paliktais gyvūnais. Kai jie tiesiog tampa nereikalingi ar nepatogūs, apleisti ir nemylimi tada tenka pasirūpinti jais, pasitelkiant savanorius. Tad norime kartu padėkoti šios organizacijos savanoriams bei visiems žmonėms, kurie padeda ir globoja mūsų mažuosius draugus. Kiekviena sudaužyta širdelė plaka vis stipriau ir gailiau.

Taip pat dėkojame visiems prisidėjusiems lopšelio-darželio bendruomenės nariams: mokytojoms, vaikams, tėveliams, kurie nepagailėjo geros minties bei lauknešėlio mūsų mažiesiems draugams. Kiekvienoje grupėje gausu maistelio, kraiko, žaisliukų. Labai smagu daryti gerus darbus. Dar smagiau juos daryti kartu su kitais. Tad palydint senuosius metus, atnešame viltį, tikėjimą bei meilę.

Skip to content