Menu Close

AKCIJA „PADOVANOK TIKĖJIMĄ LIGONIUI“

        Šiemet jau 10-ąjį kartą mūsų įstaigos  bendruomenė dalyvavo akcijoje „Padovanok tikėjimą ligoniui”, kurią organizavo socialinė pedagogė Aušra Galinskienė.       Pastebėti šalia esantįjį, atliepti jo poreikius, žadinti jautrumą sergantiems ir mokyti mintimis bei širdimi tikėti, kad jiems sugrįžtų fizinė ir dvasinė sveikata – tai pamatiniai šios akcijos siekiai, kurie šiandieninėje mūsų visuomenėje labai aktualūs. Įstaigos bendruomenė buvo – pagaminti po atviruką, meninės raiškos priemonėmis pavaizduojant Laimės medį.

    Vasario 10-ąją akcijos organizatorė su lopšelio-darželio atstovais apsilankė VŠĮ Marijampolės ligoninėje. Ten mus pasitiko VŠĮ Marijampolės ligoninės direktorius Mantas Čėsna, ligoninės kapelionas kun. Remigijus Maceina, kiti darbuotojai. Visi kartu dalyvavome ligoninės koplytėlėje Pasaulinės ligonių dienos paminėjimo mišiose, kurias aukojo ligoninės kapelionas Remigijus Maceina. Išsakėme savo palinkėjimus, vaikai deklamavo eilėraštį, kuriame daug patarimų, ką daryti, kad žmonės būtų sveiki. Įteikėme mūsų bendruomenės sukurtus darbelius, kurie, kunigo pašventinti, pasiekėligonius. Viliamės, kad nors maža dalele prisidėjome prie žmoniųgreitesnio sveikimo, tvirtesnės vilties kovoje su liga.

Tikimės, kad lopšelio-darželio parodos „Rankos ir širdis viltį užaugino” kūrybiniai darbai praskaidrino dieną ligoniams…

Skip to content