Menu Close

ATSISVEIKINIMAS SU PRIEŠMOKYKLINUKAIS…

Šį pavasarį 44 priešmokyklinukai atsisveikina su draugais ir įstaigos bendruomene.

         Laiko ratas nesustodamas sukasi, keisdamas metų laikus ir kviesdamas visus mus naujiems nuotykiams ir išbandymams. Dar nepatirti nuotykiai laukia ir PU grupių „Bitutės“, “, „Kiškučiai“ ir „Linelis“ ugdytinių. Jie sėkmingai baigė priešmokyklinio ugdymo programą ir pasiruošę naujam etapui – mokymuisi mokykloje.

Ir džiugu, ir truputį liūdna tiek mokytojoms, tiek vaikučiams, atsisveikinant… Kiekviena grupė įstaigos bendruomenei išleistuvių šventės dieną padovanojo po nuotaikingą pasirodymą – „Zuikių Puikių mokyklą“, „Bitučių šėlsmą“, nuotaikingą inscenizaciją pagal S. Škrinjarič kūrinėlį ,,Nepatenkinta boružė“. Žiūrint į pasipuošusius, išaugusius ugdytinius, norisi tikėti, kad ateinantis etapas visiems bus sėkmingas.

Ačiū tėveliams už lopšeliui-darželiui padovanotą suolelį  bei pasodintą medelį, kurie primins vaikų gyvenimą šioje įstaigoje ir visada lauks svečiuose.

Išleisdami savo ugdytinius į pirmąją klasę, linkime jiems įdomių kelionių, patirčių, pažinti pasaulį,  būti drąsiais, smalsiais… SĖKMĖS JUMS…

 

 

Skip to content