Menu Close

EDUKACINĖ VEIKLA BIBLIOTEKOJE

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Spindulėliai“ ugdytiniai kartu su mokytojomis apsilankė Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugysttė padalinyje

,,Knygos- minties laivai, plaukiojantys laiko bangomis ir rūpestingai gabenantys savo bangų krovinį iš kartos į kartą“ (F. Bekonas)

          Lapkričio 18 dieną, PU grupės ugdytiniai ,,Spindulėliai“ apsilankė Draugystės bibliotekoje. Šis apsilankymas daugumai vaikų buvo pirmasis, todėl jie buvo supažindinami su vaikams skirtomis bibliotekos erdvėmis, knygų įvairove. Mažieji lankytojai vartė pačią didžiausią ir pačią mažiausią bibliotekos knygą, storas ir plonas knygas, spalvotus ir nespalvotus leidinius bei sužinojo, kad bibliotekoje sukaupta net 17000 knygų. Šios išvykos metu vaikai susipažino su knygų atsiradimo istorija, sužinojo kaip kuriamos knygos. Labai greitai „Spindulėlių“ grupės ugdytiniai patys skaitys knygas ir rinksis jas bibliotekoje pagal savo pomėgius. Liko visai nedaug – gerai perprasti jau pažįstamų abėcėlės raidžių skambesį skiemenyse, žodžuose ir sakiniuose.

Apsilankymas bibliotekoje neprailgo, vaikai patyrė daug teigiamų emocijų ir praturtino savo patirtį apie knygas.

Skip to content