Menu Close

EKO KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „KALĖDINIS ŽAISLIUKAS“

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Linelis“ mokytojos ir ugdytiniai Marijampolės poezijos parke Kalėdinių eglučių alėjoje papuošė mūsų įstaigos žaliaskarę netradiciniais kalėdiniais žaisliukais iš antrinių žaliavų.

Kalėdinis laikotarpis mirgėte mirga gražiausiais papuošimais, kurių gali įsigyti bet kuriame prekybos centre. Antram gyvenimui prikelti daiktai – medžio žievė, perskaityti žurnalai, panaudoti kaspinėliai, suvalgytų ledų pagaliukai ir kt. gali ne prasčiau papuošti mūsų šventinę atributiką tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. IU grupės „Linelis“ mokytoja Vida Matusevičienė moko savo ugdytinius ir koleges, kaip kūrybiškai atgaivinti antrines žaliavas antram gyvenimui. Grupės ugdytiniai, kurdami ne tik lavina savo gebėjimus, bet ir ugdosi supratimą apie rūšiavimą ir gamtos saugojimą.

Ekologinis ugdymas padeda geriau pažinti aplinką, suvokti, jog esi neatsiejama gamtos dalis. Mokoma pajusti žmogaus ir gamtos ryšį, siekiama supratimo, kad tausodami ir globodami gamtą padedame sau ir aplinkiniams.

Švęsdami gražiausias žiemos šventes, apsilankykite kalėdinių eglučių alėjoje ir pasidžiaukite savo ir kitų išradingai sukurtomis dekoracijomis.

Skip to content