Menu Close

GEGUŽĖS 15-OJI TARPTAUTINĖ ŠEIMOS DIENA

Į Marijampolėje tradicine tapusią ŠEIMŲ ŠVENTĘ 2022, kuri vyko Rygiškių Jono gimnazijos stadione, susirinko daug šeimų. Joje dalyvavo ir ,,Linelio“ grupės ugdytiniai.

Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršite kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos“ (B. Ferrero).

Gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena, kuri švenčiama nuo 1994 m. Generalinės Jungtinių Tautų Asamblėjos 1993 m. sprendimu. Šios dienos tikslas – atkreipti bendruomenės dėmesį į daugybę problemų, kurios iškyla šeimose, padėti joms, kad  jaunoji karta paveldėtų geras tradicijas. Juk svarbiausia šeimos funkcija – kultūros vertybių perdavimas iš kartos į kartą.

Žmonėms visame pasaulyje reikia šeimos. Šeima – saugumo ir laimės vieta, kur visi išmoksta solidariai gyventi. Šeima mus išmoko: dalintis, padėti kitam, mylėti, džiaugtis ir liūdėti kartu. Joje jaučiamės reikalingi, saugūs ir mylimi. Kiekvienas iš mūsų gali pasakyti, kad šeima yra gyvenimo lobis, o laikas kartu – neįkainojamas. 

,,Linelio“ grupės ugdytiniai drauge su mokytojomis Vida ir Alina, bei muzikos mokytoja Judita pristatė nuotaikingą inscenizaciją pagal  S. Škrinjarič kūrinėlį „Nepatenkinta boružė“. Nauja patirtis vaidinti scenoje stebint  gausiam būriui žiūrovų, gražus oras, įvairios pramogos, o dar – kai šalia tėtis ir mama – suteikė daug teigiamų emocijų.

,,Geri tėvai savo vaikams suteikia ir šaknis, ir sparnus. Šaknis – tam, kad vaikai visada žinotų, kur yra jų namai, ir sparnus – kad nuskristų ir išbandytų tai ką namuose išmoko“

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 ( Jonas Edwardas Salkas).

 

Skip to content