Menu Close

„GRAŽIAUSIOS PAVASARIO GĖLĖS TAU, MAMA“

Mamyčių šventės proga įstaigos vaikai, nuo pačių mažiausių iki didžiausių, suburti mokytojų, surengė akciją-sveikinimą visoms mamoms „Gražiausios  pavasario gėlės tau, mama“.

Tegul saulutės spindulių
Tau niekad nepristinga, mama!
Ir žemėj nepritrūksta lai gėlių…
Tik būki laimingiausia, mano mama!
 

     Kartu su pavasario dvelksmu, gegužės saule ir pirmaisiais pavasario žiedais, ateina pati gražiausia šventė – Motinos dienaTodėl artėjant šiai progai, kiekvienas turi nuostabią galimybę originaliai pasveikinti savo mamą nors ir mažiausia smulkmena…

     Staigmeną mamytėms bendruomeniškai ruošė visi lopšelio-darželio ugdytiniai – visą savaitę karpė, klijavo, su didele meile gamino gėles  mamai. Išgyvenant kūrybos džiaugsmą, naudojant paprasčiausias priemones, kūrėme netradicišką pasveikinimą, labai norėjome pradžiuginti mamas nuostabios šventės proga.

    Balandžio 29 dienos rytą ugdytiniai, susirinkę į darželio pievelę, išsakė savo švelniausius  žodžius apie mamą, drąsiausieji deklamavo išmoktus eilėraščius, dainavo  ir klausėsi dainų mamai. Kai besišypsantys ir laimingi vaikai  pasklido po pievą –  ji „pražydo“ gražiausiais žiedais mamai. Tai renginys, apipintas šiluma ir meile, apjungęs pavasarį, Motinos dieną ir gėles.

  Mielos mamos, nuoširdžiai sveikiname ir linkime gražiausių pavasario gėlių, švelniausių žodžių. Būkite laimingos, mylimos ir reikalingos!

Skip to content