Menu Close

Informacija tėvams

(atnaujinta 2024-03-05)

 

INFORMACIJA APIE MARIJAMPOLĖS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ REORGANIZACIJĄ

           pranešame, kad Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“, Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“, Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Rūta“, Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Rasa“, Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Šaltinėlis“, Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Šypsenėlė“, Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Vaivorykštė“, Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Želmenėliai“ ir Marijampolės sav. Patašinės universalus daugiafunkcis centras reorganizuojamos sujungimo būdu į Marijampolės vaikų lopšelį-darželį. 

Sujungtos įstaigos kaip viena įstaiga (Marijampolės vaikų lopšelis-darželis) darbą pradeda 2024-06-01.

Su parengtu reorganizavimo sąlygų aprašu galite susipažinti įstaigos internetinės svetainės (Naujienų puslapyje)  www.ldrasa.lt

Informuojame, kad po sujungimo (nuo 2024-06-01) ir toliau bus užtikrintas sklandus įstaigos darbas.

Turite klausimų? Mielai atsakysime el. p. l.darzelis.rasa@gmail.com

 

PRASIDEDA PIRMOKŲ PRIĖMIMAS Į MOKYKLAS

„Prašymai mokytis Marijampolės savivaldybės mokyklų 1 klasėse pradedami registruoti nuo 2024 m. vasario 1 d. Pirmo etapo pirmokų prašymų registracija vyks iki balandžio 15 d.

Primename, kad prašyme turite nurodyti 2 (dviejų) mokyklų pasirinkimus pagal savo prioritetus, t. y. 1-oje vietoje nurodyti tą įstaigą, kurioje norima, kad vaikas mokytųsi, 2-oje – įstaigą, kaip alternatyvą, jei vaikas nepatektų į norimą mokyklą.

Akcentuojame, jog nesvarbu, ar vaikas pradės lankyti naują įstaigą, ar mokslus planuoja tęsti toje pačioje mokykloje pabaigęs priešmokyklinio ugdymo programą, prašymus per sistemą nurodytu laikotarpiu pateikti būtina visiems.

Pasibaigus I etapui ir paskirsčius vaikus į mokyklas, apie pagrindinio priėmimo į 1 klases II etapo pradžią bus skelbiama vėliau.

Prašymus galima pildyti elektroniniu būdu Priėmimo į Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas informacinėje sistemoje prisijungę prie Savivaldybės interneto svetainės www.marijampole.lt paskyroje Gyventojams/Priėmimas į bendrojo ugdymo mokyklas arba kreipiasi į Registratorių (J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė). Pastaruoju atveju Registratorius įregistruoja vaiką į IS, kai tėvai (globėjai, rūpintojai) pateikia rašytinį prašymą.“

 

          Pasauliui kasdien tobulėjant ir spartėjant, šiuolaikiniai vaikai daug laiko praleidžia internete ir auga „prie ekranų“, tačiau daugeliu atveju tai neteikia ilgalaikės naudos, kadangi jaučiamas didelis skirtumas tarp bereikšmio naršymo ir produktyvios veiklos. Pastaroji daro vaikams teigiamą poveikį: padeda kurti, atrasti, bendrauti. Leidžia valdyti naujus įgūdžius bei mokymosi metodus, ypatingai dabar, kai internete prieinama tiek daug naudingos medžiagos.

IT Studija – tai Lispa mokyklos būrelių programa patiems mažiausiems (5-6 m.), skirta pažinti naujausias technologijas bei jų pagalba lavinti vaikų skaitymo, skaičiavimo, logikos ir kūrybiškumo įgūdžius. Užsiėmimų metu vaikai naudojasi planšetėmis, elektronikos ir įvairiais interaktyviais rinkiniais, pažangiausiais LEGO robotikos rinkiniais, taip pat atlieka įvairius eksperimentus ir bandymus, konstruoja medinius žaislus.

Lispa mokykla pildo grupes ir laukia naujų vaikučių jūsų ugdymo įstaigoje! Daugiau informacijos apie IT Studijos programą:

https://www.mokyklalispa.lt/programos/programa-it-studija/

 

Tėveliai kviečiami dalyvauti nemokamoje programoje Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biure  –

Pozityvios tėvystės ugdymo programa „Neįtikėtini metai“ – 2024 M. 

                 

Registracija ir detalesnė informacija apie 3-6 metų vaikų tėvams skirtą modulį  https://www.facebook.com/events/3697098847200561/?ref=newsfeed

Registracija ir detalesnė informacija apie 6-12 metų vaikų tėvams skirtą modulį  https://www.facebook.com/events/8375564639127154/?ref=newsfeed

DAUGIAU INFORMACIJOS    –     https://www.marijampolesvsb.lt/neitiketini-metai/

 

 

RŪPINKIMĖS SAVO IR VAIKŲ SVEIKATA, MOKANTIS SAUGOTIS NUO VIRUSŲ IR PARTINANTIS SVEIKAI MAITINTIS!

 

KALBĖKIMĖS SU VAIKAIS IR PASIRŪPINKIME SAUGAUS EISMO PREVENCIJA

IT MOKYKLA LISPA KVIEČIA PRIEŠMOKYKLINUKUS Į IT STUDIJĄ BŪRELĮ

 

 

 

 

 

Skip to content