Menu Close

„KALĖDŲ LAUKIMAS SU STEAM“, DALYVAUJANT TARPTAUTINIAME ETWINNING PROJEKTE

IU grupės „Lašeliai“, PU grupių „Kiškučiai“ ir „Bitutės“ pedagogai ir ugdytiniai pasitiko gražiausias metų šventes, aktyviai įsitraukdami į Tarptautinio eTwinning projekto „Kalėdų laukimas su STEAM“ veiklas.

Gruodžio pradžioje „Kiškučių“, „Bitučių“ ir „Lašelių“ grupių ugdytiniai ir pedagogai prisijungė prie projekto, kurio metu gilino žinias apie Advento laikotarpio ir Šv. Kalėdų tradicijas bei papročius skirdami ypatingą dėmesį kiekvienai STEAM sričiai.

Projekto eigoje buvo sukurtas logotipas, kuris visų projekto dalyvių balsavimo dėka tapo nugalėtoju – projekto „Kalėdų laukimas su STEAM“  „veidu“. https://youtu.be/qBp2qlcLEbk

Pasitelkiant kalėdinio laikotarpio tematiką vaikai aktyviai dalyvavo eksperimentų ir tyrinėjimų, technologijų, matematikos ir inžinerijos, menų ugdomosiose praktinėse veiklose, atlikdami užduotis sprendė problemas, lavino kritinio mąstymo, kūrybiškumo, mokėjimo mokytis gebėjimus. Veiklų metu taikant IKT išbandė QR skaitytuvo galimybes, patyrė daug teigiamų emocijų atlikdami programavimo užduotis su Bubble robotuku. Vaikai turėjo galimybę sudalyvauti virtualiame susitikime su Kauno vaikų l/d „Klausutis“ „Zuikučių“ grupės vaikučiais. Jo metu vieni kitiems išsakė šventinius palinkėjimus, deklamavo eilėraščius ir netgi sušoko bendrą šokį.

Dalyvavimas projekte suteikė ne tik naujų galimybių mokytis, dalintis sukaupta patirtimi, bet ir galimybę bendradarbiauti, stiprinti komunikavimo įgūdžius bei pasitelkus STEAM metodiką vaikų ugdymą(si) paversti patraukliu, įdomiu ir neįkainojamu.

 

Skip to content