Menu Close

LAUKO BIBLIOTEKĖLĖS ATIDARYMO ŠVENTĖ

Knygos – minties laivai, plaukiojantys laiko bangomis ir rūpestingai gabenantys savo brangų krovinį iš kartos į kartą.       (F. Bekonas)

Bibliotekėlės atidarymo šventėje dalyvavo ne tik darželio vaikučiai, bet ir  darbuotojai. Direktorė perkirpo įkurtuvių juostą, atidarydama bibliotekėlę ir dovanodama pirmąsias knygutes. Atidarymo šventės dalyviai šoko, dainavo, deklamavo ir žaidė įvairius žaidimus. Biblioteka geokupole prieinama visai darželio bendruomenei. Čia vaikučiai galės įdomiai leisti laisvalaikį, mokantis pirmąsias raides, iš knygučių paveikslėlių susipažindami su pasakų herojais, Lietuvos bei pasaulio geografija bei daug nuostabių dalykų, kurie atgyja kartu su knyga. Mokysimės saugoti knygas ir atsakingai su jomis elgtis.

Vaikučių ir mokytojų vardu dėkojame visiems prisidėjusiems prie bibliotekėlės atidarymo ir knygelių dovanojimo. Bibliotekėlės lentynos knygelės kasdien laukia svečių, norinčių jas pavartyti, ir draugų – naujų knygelių, kurios gali atkeliauti iš kiekvieno namų. Nebūkime abejingi ir dalinkimės knygų išmintimi !

 

Skip to content