Menu Close

PĖSČIŲJŲ ŽYGIS „ŽINGSNIUOJU – GAMTĄ TAUSOJU“

Rugsėjo 15 d. lopšelio-darželio vyresniojo amžiaus ir priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai kartu su mokytojomis ir tėveliais dalyvavo pėsčiųjų žygyje.

„Žingsniuoja „Rasa“ su nuotaika gera,

linksma gera ir smagu pajudėt visiems kartu“ –

 

                  nuotaikinga skanduote pradėjome sveikatos projekto „Sveika gyvensena – gyvenimo būdas nuo vaikystė“ pėsčiųjų žygį. Apie sveikatos stiprinimą daug kalbame, daug skaitome, bet ar patys skiriame laiko sveikatos stiprinimo veikloms? Kad sveikata didžiausias turtas susimąstome tik tada, kai pajaučiame ligų simptomus. Mūsų lopšelio-darželio mokytojos daug dėmesio skiria sveikatingumo ugdymui, fizinės ir psichinės vaikų sveikatos stiprinimui. Diskusijos grupių veiklose apie asmens higieną, savijautą, saugojimąsi nuo užkrečiamųjų ligų dažnos. Kiekvieną dieną, jeigu leidžia oro sąlygos, mūsų vaikučiai aktyviai leidžia laiką lauke. Tačiau bendri sveikatinimo renginiai, kuriuose vaikai mato suaugusiųjų pavyzdį, smagiausi ir naudingiausi. Šis pėsčiųjų žygis turėjo du tikslus: aktyviai pajudėti ir – pajusti žmogaus ir gamtos darną. Gamta, buvimas gryname ore, geriausias vaistas nuo visų ligų. Saugokime gamtą nuo užterštumo ne tik pakeldami šiukšlę, bet ir atsisakydami transporto priemonių atstumams, kuriuos galime įveikti pėsčiomis.

 IU grupių „Žiogeliai“, „Meškučiai“, „Pumpurėliai“, PU grupių „Spindulėliai“, „Bitutės“ ir „Linelis“ ugdytiniai, pakiliai nusiteikę, žygiavo Marijampolės Pašešupio parku pėsčiomis. Nors žygeiviams atstumas buvo nemažas, bet tikrai pakako jėgų ir smagiems žaidimams, puikiai įrengtose žaidimų erdvėse parke. Puikus rudeninis oras, pirmosios rudens spalvos,  atsirandančios gamtoje, – papildė visų dvasinės savijautos baterijas.

Dėkojame vaikučiams, mamytėms, močiutėms ir mokytojoms aktyviai dalyvavusioms pėsčiųjų žygyje „Žingsniuoju – gamtą tausoju“.

Skip to content