Menu Close

PRIEŠMOKYKLINUKŲ ATSISVEIKINIMO SU DARŽELIU ŠVENTĖ

2022-2023 mokslo metais mūsų lopšelyje-darželyje priešmokyklinio ugdymo programą baigė 55 ugdytiniai. Paskutinė gegužės mėnesio savaitė kupina ir džiaugsmo, ir liūdesio. Džiaugiamės, kad visi priešmokyklinukai suaugo ir tuoj tuoj taps mokiniais, liūdna – nes šie vaikai jau nepasitiks savo šypsenomis kas rytą…

PASKUTINĮ KARTĄ ŠIANDIEN

MES DARŽELY TARP GĖLIŲ…

VISOS MŪSŲ MINTYS SKRENDA,

JAU MOKYKLOS TAKELIU…

           Šie žodžiai nuskambėjo vienos iš gražiausių – priešmokyklinio ugdymo grupių ,,Linelis”, ,,Bitutės” ir ,,Spindulėliai” atsisveikinimo su darželiu švenčių metu. Ši šventė visuomet būna pati iškilmingiausia ir ryškiausia. Jos metu ugdytiniai dainavo daineles, šoko šokius, deklamavo eilėraščius. ,,Linelio” grupės ugdytiniai suvaidino nuotaikingą pamokančią inscenizaciją pagal D. Mrazkovą ,,Aš esu aš”, mamoms dovanojo pačių pagamintas skrybėles ir pakvietė šokti valsą. ,,Bitučių” grupės vaikai inscenizavo A. Matučio eilėraštį ,,Tuoj ir rytoj”, pažadėdami, jog nebus tokie, kaip pelėdžiukai, kuriuos motina Pelėda mokė skaityti ir rašyti, o jie vis ,,rytoj, rytoj, rytoj…” Atsisveikinimo ir padėkos žodžius tarė lopšlio-darželio direktorė Raselė, pavaduotoja ugdymui Reda visiems palinkėjo sėkmės, žengiant nauju keliu, įgyjant mokykloje daug žinių, tėveliams dėkojo už bendravimą, bendradarbiavimą. Visiems ugdytiniams buvo įteikti diplomai, patvirtinantys, kad jie baigė priešmokyklinio ugdymo programą.

Vėliau šventė tęsėsi kitose erdvėse. Kieme laukė pramogos su animatoriais, bendravimas su draugais, vaišės, žaidimai. Švenčių pabaigoje vaikai sugalvojo norus, juos kartu su balionais paleido į dangaus platybes.

Kiekviena grupė, atsisveikindami pasodino atminimo dovaną – sakuras, kurios visada primins 2023 metų priešmokyklinukus.

Linkime ugdytiniams įspūdingos, džiaugsmo, nuotykių kupinos vasaros. Tegul nerūpestinga vaikystė jiems leidžia dar pabūti vaikais, o rugsėjį jie pirmą kartą peržengs mokyklos slenkstį, kur jų lauks nauji įspūdžiai ir patyrimai. Todėl būkite drąsūs, būkite svajotojai, būkite tokie, kokie esate, nes jūs esate vieninteliai ir tikrai nepakartojami!

 

„BITUČIŲ“ GRUPĖS ŠVENTĖS VIDEO

Skip to content