Menu Close

RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ STEAM KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „SKRYBĖLĖTASIS PAVASARIS“

Gegužės 9-ios rytą lopšelio-darželio kiemelį papuošė išradingai ir meniškai išpuoštų skrybėlių netradicinė ekspozicija, kurioje kiekvienas turėjo galimybę pabūti modeliu ir pasimatuoti labiausiai patinkančią skrybėlaitę…

Parodos iniciatorės mokytojos Jurgita Dockevičienė, Jurgita Grigaliauskienė ir Lina Geležauskienė parodos atidarymo renginyje linksmai juokavo ir svarstė galimybę pasipuošti šiomis įspūdingomis skrybėlėmis ir vykti prie jūros. Bet prisiminė, kad susirinko ne apie atostogas svajoti, o pasidžiaugti, parodos dalyvių kurtomis skrybėlėmis, išpuoštomis įvairiomis dailės technikomis, gamtinėmis priemonėmis bei antrinėmis žaliavomis. Renginio svečius kvietė jomis pasigrožėti ir pasimatuoti.

Parodos dalyvių kūrybinius darbus susirinkusiems nuotaikingai pristatė „Spinduliukų“ grupės vaikai, pasipuošę pavasariškomis skrybėlėmis, lyg tikriausi modeliai išdidžiai žengė „podiumu“.

Visus susirinkusius nustebino ir pradžiugino Ievutė, kuri padeklamavo, niekur knygose ar internete nepublikuotą eilėraštį „Skrybėlėtoji dama“, eiles sukūrė jos mama, įstaigos logopedė-spec. pedagogė Aušra Kauzonė.

Renginio eigoje nuskambėjo daina apie pavasarį, visi renginio dalyviai įsitraukė į bendrą šokį bei garsiais plojimais palydėjo mažuosius modelius. Kiekvienas renginio dalyvis turėjo galimybę pasimatuoti spalvingas skrybėles bei  įsiamžinti foto sesijoje.

Nuoširdžiai dėkojame kūrybinėje parodoje dalyvavusioms Respublikos švietimo įstaigoms iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Kazlų Rūdos, Lazdijų ir Marijampolės švietimo įstaigų. Paroda „Skrybėlėtais pavasaris“ eksponuojama nuo 2023 m. gegužės 9 d. iki gegužės 19 d. Marijampolės vaikų lopšelio-darželio lauko erdvėse. Kviečiame apsilankyti ir pasimatuoti labiausiai patinkančią skrybėlaitę.

Skip to content