Menu Close

RUGSĖJO 1-SIOS ŠVENTINIS PASISVEIKINIMAS

Nors paskutinė vasaros diena pagailėjo šiltų saulės spindulių, tačiau Rugsėjis vėl sukvietė visus „Linksmai sugrįžti į darželį“…

Rugsėjo 1-oji kasmet nuvilnija nerimo, jaudulio, kai kam džiaugsmo bangelėmis… Lopšelio-darželio ugdytiniai, lydimi tėvelių, vėl susirinko į šventinį pasisveikinimą įstaigos kieme. Džiugu, kad rudenėlis padovanojo nelietingą dieną naujų 2021-2022 mokslo metų sutikimui. Kad šventinė nuotaika praskaidrintų visiems mokslo ir žinių dieną, smagų linksmą muzikinį sveikinimą padovanojo visiems susirinkusiems „Spindulėlių“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Lina. „Spindulėliai“, skambant lietuviškai muzikai, grojo savo pačių pagamintais instrumentais iš antrinių žaliavų, jiems pritarė ritmo grupė – visi šventės dalyviai. Lopšelio-darželio šeimininkai – priešmokyklinio ugdymo grupių „Bitutės“ ir „Kiškučiai“ ugdytiniai pasveikino visus susirinkusius, praeitais metais mokytojų Vilmos, Jolantos ir Jurgitų iniciatyva, parengta inscenizacija „Žemės spalvos“. Ugdytiniai muzikos ir eiliuotų žodelių fone pristatė rūbų kolekciją iš antrinių žaliavų. Šis Madų šou – tai kūrybiškų ir iniciatyvių pedagogių bei vaikučių ir jų tėvelių darbo rezultatas.

Sėkmės ir smagių džiugių dienų visiems palinkėjo Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Skip to content