Menu Close

SPORTO ŠVENTĖ „SPORTUOJAME VISI – MAŽI IR DIDELI 2023ׅ“

Gegužės 19 d. lopšelio-darželio bendruomenė jau šeštą kartą susirinko linksmai draugiškai, pasportuoti, pajudėti, išbandyti savo jėgas įvairiose estafetėse ir pasidžiaugti mūsų tėvelių atkaklumu, įveikiant „galiūniškas“ rungtis.

Visą savaitę Marijampolės miestas alsuoja sporto renginiais, mūsų priešmokyklinukai sporto savaitę pradėjo pirmadienį Marijampolės sporto centre, kur turėjo galimybę išbandyti įvairias sporto šakas. Dauguma su tėveliais dalyvavo renginiuose ir kitomis savaitės dienomis. Na, o penktadienis mums pats smagiausias, kadangi lopšelio-darželio bendruomenė susirinko aktyviai praleisti laiką, sportuojant kartu mūsų lopšelio-darželio lauko erdvėse. Visus – ir pačius mažiausius, ir darbuotojus, ir tėvelius ir netgi senelius subūrė bendras tikslas – sveikatingumo veiklos gryname ore. Ši sporto šventė sveikatos projekto „Sveika gyvensena – gyvenimo būdas nuo vaikystės“ viena iš veiklos priemonių. Projektas finansuojamas iš Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Lopšelio-darželio direktorė Raselė Sutkauskienė pasidžiaugė gausiu dalyvių būriu ir palinkėjo smagiai aktyviai ir sportiškai praleisti laiką kartu, užtikrindama, kad veiklų tikrai nepritruks. Šventės dalyvius pasveikino „Bitė Ritė“ kartu su Drugelių grupės ugdytiniais pamokydama visus smagų šokį. Priešmokyklinio ugdymo grupės „Spindulėliai“ ugdytiniai ir mokytoja Lina suorganizavo aktyvią, gerai apšildančią mankštą, po kurios pakvietė visus išbandyti sportines veiklas, paruoštas lauko aplinkose.

Linksmi ir smagūs sporto šventės dalyviai po įvairių rungčių buvo pakviesti pasižiūrėti trenerio Andriaus „Gatvės šokio“, kurį aktyviai šoko visi, kas tik norėjo ir sugebėjo…

Smagi ir aktyvi veikla toliau tęsėsi „Zumbos“ ritmu, treneris Arvydas Krivka visus ugdytinius ir mamas įtraukė į judrų šokio užsiėmimą, kurio metu apšilo visi raumenys ir šypsenos bei puiki nuotaika lydėjo kiekvieno dalyvio veidą.

Šventės kulminacija ir laukiamiausia dalis – Alvydo ir Vytauto Kirkliauskų paruoštos „galiūnų“ rungtys mūsų tėveliams. Savo raumenų ištvermę ir jėgą išbandė dešimt tėvelių. Visi dalyviai pelnytai buvo apdovanoti prizais. I-sios, II-sios ir III-sios veitos laimėtojai pasipuošė medaliais. Sporto šventės nugalėtojas – Andrius Pajaujis „Boružiukų“ grupės ugdytininio Adrijaus tėvelis, šių metų sporto šventės 2023 taurės savininkas!

Dėkojame UAB „Mantinga“  šventės rėmėjams už saldžias dovanėles kiekvienam šventės dalyviui!

Skip to content