Menu Close

ŠVENTINIS RUGSĖJO 1-SIOS RYTMETIS „LINKSMAI SUGRĮŽKIM Į DARŽELĮ“

Rugsėjo 1-sios šventinės nuotaika vis dar sklando lopšelio-darželio ore, sugrąžindama prisiminimus apie dar vieną Rugsėjo 1-ąją, sukvietusią naujam mokslo metų ratui.

Šią rugsėjo 1-ąją švenčiame pagausėjusiame būryje. Lopšelyje-darželyje įrengtos papildomai dvi modulinės grupės, kuriose įsikurs vyresniojo ikimokyklinio amžiaus ugdytiniai. Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, Tarybos narys Alvydas Kirkliauskas, ADAPTEO įmonės direktorius Jurij Vasiljev ir mūsų įstaigos direktorė Raselė Sutkauskienė perkirpo įkurtuvių juostelę, linkėdami naujakuriams draugiško bendravimo, smagių žaidimų ir įdomių ugdomųjų veiklų.

Šventinį pasisveikinimą nuotaikingai papildė visas būrys „pievos vabaliukų“, kurie nuo šio rugsėjo jau paaugo, atsisveikina su „boružėlėmis-mokytojomis Sidona ir Gintarija“ ir atsakingai ruošis mokymuisi mokykloje PU grupėje „Bitutės“. Smagia dainele visus šventės dalyvius palinksmino PU „Spindulėliai“ dainorėliai. Netrūko linksmų šokėjų ir žiūrovų būryje, visi linksminosi kartu su šventės personažais Kake Make ir jos dukrele, prisimindami vasaros pradžią – pakartojo mankštą, kuri lydės visus metus, stiprinant sveikatą.

Džiaugiamės, kad ir vėl linksmai sugrįžom į darželį po vasaros. Linkime visiems vaikučiams ir tėveliams sveikų, aktyvių ir linksmų mokslo metų!

Skip to content