Menu Close

Neformaliojo švietimo veiklos ugdytiniams

(atnaujinta 2023-09-15)

2023-2024 m. m. siūlomos neformaliojo švietimo veiklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ugdytiniams:

1. Muzikos terapija
2. Katalikų tikybos pamokėlės
3. Vaikų joga

4. Anglų kalbos pradmenys

5. „IT Studija“, VšĮ „Lispa“

 

 

VAIKŲ JOGA 
Joga – seniausia kūno, proto ir sielos tobulinimo sistema pasaulyje. Senovės jogai puikiai perprato žmogaus prigimties esmę ir žinojo kaip gyventi darnoje su aplinka ir su pačiu savimi.

                               Ikimokyklinio amžiaus tarpsnyje vaikai yra labai lankstūs ir imlūs, geba susitelkti ir susikoncentruoti, jiems nesvetimas kūno suvokimas ir pasitikėjimas savo jėgomis. Gamta apdovanojo vaikus smalsumu, ryškesniu suvokimo jausmu, gyva vaizduote. Todėl juos traukia stebukliniai pasakojimai, mėgdžiojimai, apsimetimas kuo nors, taip pat jie be galo žavisi eksperimentais ir jų įvairove. Vaikai instinktyviai linkę ir mėgsta judėti. Vaikams skirtos jogos pozų pagrindą sudaro gyvūnų, vabzdžių ir paukščių išvaizdos imitacija, taip pat tilto, medžio, rato formos. Nuotaikingi pasakojimai leidžia išnaudoti įgimtą vaikų polinkį ir pamėgdžioti, naudojantis lakia vaizduote. Pasakojimai padeda vaikams nesunkiai išmokti pagrindines jogos pozas.

TIKSLAS – susipažinti su vaikų joga ir ugdyti vaikų fizines ir psichines savybes bei derinti taisyklingą kvėpavimą su judesiu

 

MUZIKOS TERAPIJA
 

 
 

(vykdytas 2021-2022 m.m.) ANKSTYVASIS ANGLŲ KALBOS  MOKYMAS
Vaikai​,​ išmokę angliškas daineles apie pavasarį bei gėles, piešė pavasarinį ​​gėlės žiedą bei dekoravo jį ornamentais.

Priešmokyklinukai kartojo spalvas bei skaičius. Piešė daiktus pagal komandą taip tikrinosi savo žinias.

Adventiniu laikotarpiu priešmokyklinukai ne tik giedojo angliškai giesmeles, bet ir mokėsi žaisdami, spalvindami, kalbėdami.


KATALIKŲ TIKYBOS PAMOKĖLĖS
 

 
(vykdyta 2021-2022 m.m.) ŠOKIO STUDIJA
 

 

ŠACHMATŲ STUDIJA (šiais metais nevyksta)

 

KREPŠINIO PAGRINDAI (šiais metais nevyksta)

KERAMIKOS STUDIJA (šiais metais nevyksta)

 

Skip to content