Menu Close

VIEŠNAGĖ PAS SOCIALINIUS PARTNERIUS LAZDIJUOSE

Kovo 19 d. aplankėme socialinius partnerius Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ bendruomenę, dalijomės darbo patirtimi ir aptarėme ateities planus.

        Džiaugiamės, kad mūsų lopšelio-darželio IU grupės „Lašeliai“ mokytojų Vilmos Pūkienės ir Jolantos Pauliukevičienės iniciatyva užsimezgusi bendradarbiavimo draugystė su Lazdijų mokyklos-darželio „Vytutėlis“ pedagogais sėkmingai tęsiasi iki šiol. Šios bendrystės tikslas –  dalintis gerąja savo darbo patirtimi, semtis idėjų iš kolegių, bet svarbiausia suteikti vaikams galimybę ugdytis socialinius bendravimo įgūdžius. „Lašelių“ grupės vaikučiams jau gerai pažįstama dzūkų tarmė, kadangi labai dažnai ją girdi, bendraudami su draugais IKT pagalba. Bandome ir mes parodyti savo tarmės skambumą, dainuodami vaikiškas daineles ir deklamuodami eilėraštukus, švenčiant įvairias šventes. Smagiausi susitikimai – Lietuvos valstybinių švenčių paminėjimas.

      Viešnagės metu aptarėme ateities planus ir pastebėjome, kad nors ir esame nemažai kilometrų nutolę vieni nuo kitų, bet turime daug bendrų dalykų, pirmiausia ugdome vaikus savo pavyzdžiu, antra abi įstaigos įsikūrusios identiško tipo pastatuose ir trečia, net lauko aplinkoje turime labai panašias edukacines erdves.

Skip to content