PUG „Bitutės“ ir „Linelis“ ugdytiniai spalio 18 d. pasitikrino savo žinias, atpažįstant mūsų miškų gyventojus ir augmeniją, Kazlų Rūdos miško muziejuje.
Įgyvendinant projektą „Mes gamtos vaikai“, finansuojamą iš Marijampolės savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų, organizuojamos išvykos ugdytiniams už lopšelio-darželio ribų, suteikiant galimybę apsilankyti tolimesniuose gamtos objektuose, suvokimo ugdymui apie gamtos ir žmogaus darnų gyvenimą.
Išvykos tikslai – supažindinti ugdytinius su miško aplinka, aptariant jo naudą žmogui ir išsaugojimą ateities kartoms ir mokymasis atpažinti miško gyventojus, stebint eksponatus Kazlų Rūdos miško muziejuje.
Vaikai sužinojo, kad muziejus veikia jau nuo 1983 metų ir čia galima rasti informaciją apie 4 urėdijos miškuose vyraujančius miškų tipus su jiems būdinga fauna ir flora: žaliašilius, mėlynšilius, mėlyngirius, lieknius. Nemažą antrojo aukšto dalį užima medžioklės skyrius. Jame eksponuojama žvėrių šėryklų maketai, mažieji ir didieji miškų plėšrūnai, žvėrių kaukolės, ragai, medžioklės amunicija, didelę dalį užima dažnesnių vandens ir pelkių, bei miškų paukščių iškamšos. Viso yra sukaupta 23 žvėrių ir 104 paukščių iškamšos.
Aplankę muziejų nepraleidome progos pasidžiaugti Kristiano alpakų bendryste, netoli prie Kazlų Rūdos įsikūrusiame ūkyje.