Menu Close

GEROSIOS DARBO PATIRTIES SKLAIDA „MOKOMĖS VIENI IŠ KITŲ“

Mūsų įstaigos IU grupės ,,Lašeliai“ vaikučiai, kartu su mokytojomis, džiaugiasi užsimezgusia  draugyste su Lazdijų lopšelio – darželio ,,Vyturėlis‘‘, ,,Drugelių‘‘ grupės bendruomene.

Žmogaus prigimtis – gyventi ir veikti kartu. Gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti tai gerų tarpusavio santykių pagrindas, natūraliai ugdantis socialines kompetencijas, kurios ateityje padės vaikui susirasti savo vietą, nuolat besikeičiančiame pasaulyje, sėkmingai darbuotis ir veikti, gerai jaustis ir būti laimingam.

Mūsų įstaigos IU grupės ,,Lašeliai“ vaikučiai, kartu su mokytojomis, džiaugiasi užsimezgusia  draugyste su Lazdijų lopšelio – darželio ,,Vyturėlis‘‘, ,,Drugelių‘‘ grupės bendruomene. To paties amžiaus abiejų grupių ugdytiniai labai greitai atrado bendrą ryšį nors ir nuotoliniu būdu. Naudojant IKT priemones, ekranuose puikiausiai matėme vieni kitus ir galėjome bendrauti.

Naujųjų draugų dėka pažinome dzūkų etnografinio regiono kultūrą, kuri turtinga tik savam kraštui būdinga tarme. Susipažinome su tradiciniais jų papročiais, sužinojome, kad tai dainingiausias kraštas visoje Lietuvoje.

Mokytojos  pristatė savo įstaigos edukacines erdves, supažindino su organizuojamais projektais ,,Obuolio dienelė‘‘, ,,Ateik, vaikuci, in mano sodų‘‘. Vaikučiai dainavo daineles, užminė mįslių.

Džiugiausias teigiamas emocijas ,,Lašeliams“ sukėlė vieno berniuko dzūkiška tarme deklamuojamas eilėraštis.

Mūsų ugdytiniai draugams iš Lazdijų padainavo pasisveikinimo dainelę ,,Čia mano darželis‘‘, edukacinės programėlės metu, pasipuošę kaukėmis, suvaidino pasaką ,,Moliūgėlio ragautuvės‘‘. ,,Lašelių“ grupės vaikučiai nuoširdžiai džiaugėsi sulaukę gausių aplodismentų už savo pasirodymą.

Plėtojant ryšius su socialiniais parneriais, dalinamės gerąja patirtimi, ugdome vaikų socialines kompetencijas. Bendradarbiavimas padeda paįvairinti, tobulinti ir gerinti ugdymosi turinį bei kokybę. Savo pasirodymais, gyvu bendravimu, vaikai išreiškia save, įgyja naujos patirties.

Ateityje planuojame organizuoti bendras veiklas, vaikų kūrybinių darbų parodėles ir projektus.

Skip to content