Menu Close

SPORTO ŠVENTĖ „SPORTUOJAME VISI – MAŽI IR DIDELI“

Rugsėjo 22 d. lopšelio-darželio „Rasa“ bendruomenė nuotaikingai šurmuliavo tradicinėje sporto šventėje.

           Pozityvių emocijų pliūpsnis, besišypsantys veidai, švelniai nuraudę skruostai – bendro veikimo kartu sporto šventėje – rezultatas. Kiek bekalbėtume apie sveikatą ir jos stiprinimą, geriausia bent kartą išbandyti ir pajusti emociją, kurią sunku nupasakoti. Bendruomeninė sporto šventė – sveikatos projekto veiklų tęsinys.

Visus šventės dalyvius pasveikino lopšelio-darželio direktorė Raselė Sutkauskienė ir linksmoji Kakė Makė, pakviesdama nuotaikingai raumenų apšildymo mankštai. Po mankštos dalyviai rinkosi į sporto erdves, kuriose laukė aktyvios fizinės veiklos. Nuobodžiaujančių nebuvo – estafetinėse rungtyse, futbolo žaidime ir kt. sportiniuose žaidimuose aktyviai dalyvavo vaikučiai, jų tėveliai ir mokytojai. Ugdymo įstaigos ir šeimos glaudus ryšys šiandien yra ypač svarbus. Abipusė parama ir pagalba, savitarpio supratimas yra reikšmingos vaikų ugdymosi sąlygos. Aktyvus tėvų dalyvavimas veiklose teigiamai veikia vaikų savivertę ir skatina pasitikėjimą savimi.

           Tradiciškai laukiamiausia šventės dalis – raumenų jėgos išbandymas tėveliams. Alvydo ir Vytauto Kirkliauskų paruoštose rungtyse dalyvavo net dvylika tėvelių. Šį kartą sėkmė nusišypsojo: I-vieta Erikui Krampui, II-vieta Edgarui Lukoševičiui ir III-vieta Karoliui Žiemiui.

           Ne mažiau ištvermės prireikė ir „Zumbos“ treniruotėje, kartu su vaikučiais dalyvavusioms mamoms ir mokytojoms. Charizmatiškasis Arvydas Krivka sugebėjo įtraukti net ir pačias droviausias šventės dalyves nuotaikingam šėlsmui šokio ritmu.

 Ačiū šventės organizatoriams ir visiems dalyviams už aktyvumą ir puikią nuotaiką!

 

Skip to content