Menu Close

ŠVENTINIS RYTMETIS „SUPA MANE VELYKĖLĖS…“

Balandžio 26 d. mūsų lopšelyje-darželyje visų grupių ugdytiniai rinkosi švęsti vaikų Velykėlių šventę „Supa mane velykėlės“.

Saulė šypsosi pro langą, spinduliais parėmus dangų…

Klega paukščiai, gėlės kvepia,

puošia Velykėlių taką…

 

Nepastebimai prabėgo vidinio pakylėjimo, džiugesio ir įspūdžių kupinos Velykos. O po Velykų atriedėjo ir „VAIKŲ VELYKĖLĖS“.

Pavasaris – vienas iš džiaugsmingiausių metų laikų, kai mus džiugina vis šilčiau šildanti saulutė, žaliuojantys medžiai bei ilgėjančios dienos. Pavasarį smagu švęsti šventes.

 „Supa mane Velykėlės“ – tai šventė kaip Velykų aidas“, tarsi atsuktas laikas, šventės atkartojimas. Vėl ridenami margučiai, smaguriaujama pyragais. Velykėlės siejamos su sūpuoklėmis – anuomet žmonės būtent per Vaikų Velykėles imdavo suptis ir džiaugtis pavasariu. Per šią šventę daugiausia  dėmesio skiriama vaikams. Šis renginys ir buvo skiriamas vaikučiams. Linksmas ir žaismingas. Paruoštose lauko erdvėse, vyko margučių ridenimas, žaidėme įvairius žaidimus, piešėme, organizavome estafetes, visi šokome ir dainavome, valgėme „Kiškučių“ iškeptus pyragus. Buvo daug juoko, muzikos ir vaikučių klegesio.

Skip to content