Menu Close

PIRŠTININIŲ PASAKŲ HEROJŲ PARODA „VAIDINAM LIETUVIŠKĄ PASAKĄ“

Lietuvių kalbos dienų paminėjimas atgijo pasakų herojuose, kurie smagiai puikuojasi lopšelio-darželio koridoriuje ir laukia sekančių savo pasirodymų grupių veiklose.

         Pasakų herojai sugeba prakalbinti kiekvieną, net ir patį mažiausią mūsų ugdytinį. Žaismingai ir išradingai pasakose veikdami personažai lavina mūsų mažųjų kalbinius įgūdžius – mokėjimą įsiklausyti ir kalbėti.

Labai džiaugiamės pirštininių pasakų herojų paroda ,,Vaidinam Lietuvišką pasaką”. Šioje parodoje eksponuojami kūrybiniai darbai, prie kurių prisidėjo ne tik vaikų, pedagogų, bet ir tėvų, senelių rankų darbas. Visi šie pasakų personažai atkeliavo iš smagių pasakų sekimo popiečių „Kelionė į Lietuviškų pasakų šalį“. Vaikai ir toliau galės džiaugtis savo kūrybiniais darbais, dalintis jais su kitais, kurti savo pasakas, improvizuoti, žaisti ar kitaip praleisti savo laisvą laiką. Laisvas, nesuvaržytas vaiko elgesys vaidinant, padės atsipalaiduoti, atsikratyti įtampos. Vaikai turės galimybę kurti savitus personažų charakterius, atrasti save ir pažinti kitus. Kuriant ir vaidinant pasakas lavės vaikų socialiniai – emociniai įgūdžiai, smulkioji motorika, atsiskleis vaikų kūrybiškumas, vaizduotė, tobulės vaikų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.

Bet svarbiausia – skambės LIETUVIŠKAS ŽODIS!

 

Skip to content